درباره ما

 

به نام شکافنده نور

موسسه کشاورزی مزرعه (بازرگانی دانش) از سال ۱۳۵۵ در استان فارس آغاز به فعالیت نموده است. مزرعه دانش با به کارگیری نیم قرن تجربه در صنعت کشاورزی و با انگیزه ی کمک به این صنعت در سال ۲۰۱۷ اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به اینترنت در سراسر کشور عزیزمان، شما میتوانید در کمترین زمان ممکن بیش ترین اطلاعات را به دست آورده و در کنار مقایسه آن ها بهترین خرید را انجام دهید، بدون صرف انرژی و اتلاف وقت برای خود و ایجاد آلودگی و ترافیک برای شهر!

بازرگانی دانش در راستای توسعه اهداف خود در کنار تیمی مجرب متشکل از کارشناسان کار آموزده ی کشاورزی، گیاه پزشکی، بازرگانی و کامپیوتر تمام تلاش خود را می نماید تا با بهترین شکل ممکن زمینه فروش محصولات با کیفیت را به صورت آنلاین فراهم نموده و همچنین جهت رضایت کاربران خود را با ایجاد بخش مشاوره آنلاین سعی بر انتخاب دقیق محصول و کاهش هزینه های مشتریان عزیز نموده است.

استفاده از خدمات آنلاین یکی از مهمترین عوامل کاهش شدید هزینه ها و انرژی می باشد.

در تیم مزرعه دانش کوشیده ایم ، خدمات کشاورزی کارشناسی شده و مشاوره اصولی و صحیح داشته تا بتوانیم با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه ها محسوب می گردد، سهمی از بهبود کشاورزی کشور عزیزمان را در دست بگیریم.